Дизайн журналу
Дизайн журналу
Торговий Офіс

The Curtain

Торговий Офіс Дизайн цього проекту має унікальний підхід до використання металевої сітки як рішення для практичних та естетичних цілей. Напівпрозора металева сітка створює шар завіси, який може розмити межу між внутрішнім і зовнішнім простором - сірий простір. Глибина простору, створена напівпрозорою завісою, створює багатий рівень просторової якості. Полірована металева сітка з нержавіючої сталі змінюється в різних погодних умовах та в різний період доби. Відображення та напівпрозорість сітки з елегантним пейзажем створює спокійний простір ZEN в китайському стилі.

Назва проекту : The Curtain, Ім'я дизайнерів : Qun Wen, Прізвище клієнта : aoe.

The Curtain Торговий Офіс

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.