Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ламінований Бамбуковий Табурет

Kala

Ламінований Бамбуковий Табурет Кала, табурет, виготовлений з ламінованого бамбука з висувним механізмом в центральній осі. Будучи натхненною парасолькову структуру парасольки, ламіновану бамбукову смужку нагрівали та затискали кріпленням у деревній формі, що вигиналося у формі, демонструючи її простоту та східну чарівність. Цікаво, що еластичність ламінованої конструкції з бамбука та висувний механізм на центральній осі знайдуть взаємодію, коли сидіти на табуреті Кала, вона буде спускатися легенько і плавно, і коли хтось встає з табурета Кала, він підніметься назад до свого положення .

Назва проекту : Kala, Ім'я дизайнерів : ChungSheng Chen, Прізвище клієнта : Tainan University of Technology/ Product Design Department.

Kala Ламінований Бамбуковий Табурет

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.