Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ялинка

A ChristmaSpiral

Ялинка Дизайнер намагався переосмислити класичний символ традиції, ялинку, через використання нових форм та нових матеріалів. Зокрема, він зосередив увагу на розробці об'єкта, який став водночас контейнером та його вмістом, розробивши коробку-контейнер, що стає опорною базою при впливі. Насправді, коли його не застосовують, дерево обгороджується і захищається циліндричною дерев’яною коробкою, тоді як при відкритті його розвивається у формі спіралі, обволіканої світловим променем по всій довжині, що підсилює композиційну вертикальність цього об’єкта дизайну.

Назва проекту : A ChristmaSpiral, Ім'я дизайнерів : Francesco Taddei, Прізвище клієнта : Francesco Taddei.

A ChristmaSpiral Ялинка

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.