Дизайн журналу
Дизайн журналу
Робоча Станція

Brake valve checking

Робоча Станція Робоча станція - це повністю перероблений складний верстат, призначений для перевірки гальмівних клапанів водіїв. Робоча станція включає такі частини: робоче місце, підставка EPDB, частина резервуарів зі стисненим повітрям, частина для контролера гальмового клапана, переривник командного ланцюга, ручний керуючий клапан і з'єднувальні модулі. Пристрій був розроблений з урахуванням усіх ергономічних вимог і має безліч переваг. Дизайн був логічно структурований відповідно до робочого процесу, естетичних принципів та ергономічності, щоб досягти гармонії та єдності кожної деталі та всієї композиції.

Назва проекту : Brake valve checking, Ім'я дизайнерів : Anna Kholomkina, Прізвище клієнта : Russian Railways design-construction design office.

Brake valve checking Робоча Станція

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.