Дизайн журналу
Дизайн журналу
Кулькова Ручка

Possibilities

Кулькова Ручка Ніщо не перемагає тактильний зв’язок розміщення ідей на папері. Це має бути те, чим ви можете пишатись. Поважаючи традицію, кулькова ручка Можливості від "Якщо" запозичує елементи з перо і авторучки, щоб знову з'єднатися з радістю від написання, тоді як стандартне поповнення кульковим G2 приносить зручність і універсальність сучасного письма . Його дизайн фокусується на плавному з'єднанні висувної кришки проти висихання, активації рукоятки стискання, заміні заправки за допомогою "пристосування" та двоступеневому кишеньковому затискачі для стилю, практичності та задоволення, що триває все життя.

Назва проекту : Possibilities, Ім'я дизайнерів : Dave Colliver, Прізвище клієнта : If.

Possibilities Кулькова Ручка

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.