Дизайн журналу
Дизайн журналу
Аналізатор Води

OFi

Аналізатор Води Для Ofi, для "Інтелектуального плаваючого об'єкта", віддалене управління басейном стає вітерцем! Ця повна система дозволяє здійснювати постійний моніторинг параметрів води, а також автоматично отримувати сповіщення, як тільки виявляється аномалія, і мати доступ до порад щодо проведення заходів з технічного обслуговування. Для максимального комфорту додаток для смартфона дозволяє в будь-який момент оглянути всі дані. Ofi обладнаний зондами, які постійно вимірюють кілька параметрів: pH, сіль ... А його 3 кольоровий світлодіод дозволяє власнику з першого погляду дізнатися про стан свого басейну.

Назва проекту : OFi , Ім'я дизайнерів : Frédéric Clermont, Прізвище клієнта : Asamgo.

OFi  Аналізатор Води

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.