Дизайн журналу
Дизайн журналу
Закладка

Brainfood

Закладка Закладки Brainfood - це гумористичний підхід до читацької діяльності як "їжі для мозку", тому вони формуються ложкою, виделкою та ножем! Залежно від вашого читання, типу літератури, ви можете вибрати відповідну форму, наприклад. для романтики та любовних історій віддайте перевагу закладці ложки, для філософії та поезії форму вилки, а для комедійних та наукових читань ви можете вибрати ніж. Закладки мають багато тем. Ось грецька їжа, грецьке літо та грецькі мотиви, як нова дизайнерська пропозиція традиційного грецького сувеніру.

Назва проекту : Brainfood, Ім'я дизайнерів : Natasha Chatziangeli, Прізвище клієнта : Natasha Chatziangeli Design Studio.

Brainfood Закладка

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.