Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтер'єру Кафе

& Dough

Дизайн Інтер'єру Кафе Клієнт має штаб-квартиру в Японії з 1300 магазинами торгових марок пончиків, а Dough - бренд кафе, який був нещодавно розроблений, і це перший магазин, який здійснив урочисте відкриття. Ми виділили сили, які може надати наш клієнт, і ми відобразили їх у розробці. Користуючись силою нашого клієнта, одним із перших характерних моментів цього кафе є співвідношення між прилавком купівлі та кухнею. Встановивши стіну та віконце з збалансованими кришками, наш клієнт добре підходить до цього стилю роботи, змусить клієнтів плавніше протікати.

Назва проекту : & Dough, Ім'я дизайнерів : Aiji Inoue, Прізвище клієнта : Doyle Collection.

& Dough Дизайн Інтер'єру Кафе

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.