Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ресторан

MouMou Club

Ресторан Будучи Шабу Шабу, дизайн ресторану приймає дерев’яний, червоний і білий кольори, щоб подарувати традиційне відчуття. Використання простих контурних ліній затримує візуальну увагу клієнтів щодо повідомлень про їжу та дієту. Оскільки якість їжі є головною проблемою, ресторан є компонуванням з елементами ринку свіжих продуктів. Будівельні матеріали, такі як цементні стіни та підлога, використовуються для побудови ринку великого лічильника свіжих продуктів. Ця настройка імітує реальні заходи з придбання ринку, де клієнти можуть побачити якість продуктів, перш ніж робити вибір.

Назва проекту : MouMou Club, Ім'я дизайнерів : Monique Lee, Прізвище клієнта : Mou Mou Club.

MouMou Club Ресторан

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.