Дизайн журналу
Дизайн журналу
Виставковий Дизайн

AS & Palitra

Виставковий Дизайн Основна мета стенду AS & PALITRA - представити шпалери компанії компанії як елемент декору інтер’єру на виставці MosBuild 2016. Домінуючим елементом естетичної концепції стенду є пергола. Кінці балок даху, розміщені поза підставки, створюють ілюзію перетворення внутрішніх приміщень на зовнішні. Простір підставки, організований арками і балками, фрагменти стін шпалерами і створюють ефект відкритості.

Назва проекту : AS & Palitra, Ім'я дизайнерів : Viktor Bilak, Прізвище клієнта : EXPOLEVEL.

AS & Palitra Виставковий Дизайн

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.