Дизайн журналу
Дизайн журналу
Лампа

Lunipse

Лампа «Lunipse» - це набір стельових світильників обіднього столу, виготовлених склом та ультраскряпаною сталею, намотаною на нього, натхненним явищем місячного затемнення через заломлення сонячного світла атмосферою Землі в тіньовий конус. Мета - принести місячне світло і подання місячного затемнення в атмосферу будинку. Продуктивність та естетична краса поєднуються разом, а також роблять емоційний зв’язок між "Lunipse" та користувачем, ширшим світлом та кращою дифузією та освітленням. Ці привабливі абажури зі сталевим покриттям надають відчуття сучасності.

Назва проекту : Lunipse, Ім'я дизайнерів : Nima Bavardi, Прізвище клієнта : Nima Bvi Design.

Lunipse Лампа

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.