Дизайн журналу
Дизайн журналу
Домашній Сад

Oasis

Домашній Сад Сад, що оточує історичну віллу в центрі міста. Довга і вузька ділянка з перепадами висот 7м. Площа була розділена на 3 рівні. Найнижчий передній сад поєднує вимоги консерватора та сучасного саду. Другий рівень: Сад відпочинку з двома альтанками - на даху підземного басейну та гаража. Третій рівень: Лісовий дитячий сад. Проект мав на меті відвернути увагу від шуму міста та повернутись до природи. Ось чому сад має цікаві особливості води, такі як водні сходи та водна стіна.

Назва проекту : Oasis, Ім'я дизайнерів : Agnieszka Hubeny-Zukowska, Прізвище клієнта : Agnieszka Hubeny-Zukowska Pracownia Sztuki Ogrodowej.

Oasis Домашній Сад

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.