Дизайн журналу
Дизайн журналу
Домашній Сад

Oasis

Домашній Сад Сад, що оточує історичну віллу в центрі міста. Довга і вузька ділянка з перепадами висот 7м. Площа була розділена на 3 рівні. Найнижчий передній сад поєднує вимоги консерватора та сучасного саду. Другий рівень: Сад відпочинку з двома альтанками - на даху підземного басейну та гаража. Третій рівень: Лісовий дитячий сад. Проект мав на меті відвернути увагу від шуму міста та повернутись до природи. Ось чому сад має цікаві особливості води, такі як водні сходи та водна стіна.

Назва проекту : Oasis, Ім'я дизайнерів : Agnieszka Hubeny-Zukowska, Прізвище клієнта : Agnieszka Hubeny-Zukowska Pracownia Sztuki Ogrodowej.

Oasis Домашній Сад

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.