Дизайн журналу
Дизайн журналу
Автомобільний Дашкам

BlackVue DR650GW-2CH

Автомобільний Дашкам BLackVue DR650GW-2CH - це камера приладової панелі спостереження, яка має просту, але витончену циліндричну форму. Монтаж агрегату простий, і завдяки обертанню на 360 градусів він легко регулюється. Близькість даш-ками до лобового скла мінімізує вібрації та відблиски та дозволяє зробити ще більш плавні та стабільні записи. Після ретельного дослідження, щоб знайти ідеальну геометричну форму, яка могла б гармоніювати з особливостями, для цього проекту була обрана циліндрична форма, яка забезпечувала елементи стабільності та регульованості.

Назва проекту : BlackVue DR650GW-2CH, Ім'я дизайнерів : Pittasoft Co., Ltd., Прізвище клієнта : BlackVue.

BlackVue DR650GW-2CH Автомобільний Дашкам

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.