Дизайн журналу
Дизайн журналу
Автомобільний Дашкам

BlackVue DR650GW-2CH

Автомобільний Дашкам BLackVue DR650GW-2CH - це камера приладової панелі спостереження, яка має просту, але витончену циліндричну форму. Монтаж агрегату простий, і завдяки обертанню на 360 градусів він легко регулюється. Близькість даш-ками до лобового скла мінімізує вібрації та відблиски та дозволяє зробити ще більш плавні та стабільні записи. Після ретельного дослідження, щоб знайти ідеальну геометричну форму, яка могла б гармоніювати з особливостями, для цього проекту була обрана циліндрична форма, яка забезпечувала елементи стабільності та регульованості.

Назва проекту : BlackVue DR650GW-2CH, Ім'я дизайнерів : Pittasoft Co., Ltd., Прізвище клієнта : BlackVue.

BlackVue DR650GW-2CH Автомобільний Дашкам

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.