Дизайн журналу
Дизайн журналу
Крісло

Ami

Крісло Крісло AMI розроблено для інтенсивного використання в ресторанах. Він був задуманий як дуже комфортний і надійний, а також значно полегшує обслуговування в жорстких умовах ресторану. Його добре закруглена форма з різноманітними овальними лініями, що нагадує кулю для регбі, гарантує, що клієнти відчувають себе дуже комфортно та із задоволенням перебувати в ресторані. Еліптичні отвори на руках вистелені формованими шматочками дерева, які люди насолоджуються погладжуванням. Крісло доступне у великій різноманітності яскравих кольорів, що дозволяє складати персоналізований поліхроматичний набір

Назва проекту : Ami, Ім'я дизайнерів : Patrick Sarran, Прізвище клієнта : QUISO SARL.

Ami Крісло

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.