Дизайн журналу
Дизайн журналу
Крісло

Ami

Крісло Крісло AMI розроблено для інтенсивного використання в ресторанах. Він був задуманий як дуже комфортний і надійний, а також значно полегшує обслуговування в жорстких умовах ресторану. Його добре закруглена форма з різноманітними овальними лініями, що нагадує кулю для регбі, гарантує, що клієнти відчувають себе дуже комфортно та із задоволенням перебувати в ресторані. Еліптичні отвори на руках вистелені формованими шматочками дерева, які люди насолоджуються погладжуванням. Крісло доступне у великій різноманітності яскравих кольорів, що дозволяє складати персоналізований поліхроматичний набір

Назва проекту : Ami, Ім'я дизайнерів : Patrick Sarran, Прізвище клієнта : QUISO SARL.

Ami Крісло

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.