Дизайн журналу
Дизайн журналу
Прасувальна Дошка

DAZZL360

Прасувальна Дошка Прасувальна дошка не була змінена з часу її початку, хоча вона вважається важким обов'язком для багатьох людей. Прасувальна дошка Dazzl360 - це інноваційний новий продукт, який назавжди змінить спосіб прасування. Особливості обертання дошки на 360 градусів полегшують прасування та швидше прасування. Ця інноваційна система прасування оснащена додатковими затискачами для штанів, детальною дошкою для шиї та рукава, 360-ти поворотним залізним чохлом, вішалкою для полотна після праски, вісьмома рівнями регулювання та механізмом блокування EZ для зручного складання та зберігання.

Назва проекту : DAZZL360, Ім'я дизайнерів : Lee Kibeom, Прізвище клієнта : DAZZL360.

DAZZL360 Прасувальна Дошка

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.