Дизайн журналу
Дизайн журналу
Клубний Стіл

Strech.me

Клубний Стіл Strech.me клуб і журнальний столик - це відповідь на запит про багатофункціональний предмет меблів у сучасному будинку. Користувачеві рекомендується створювати різні комбінації, що визначають його поточну форму та функції. У втягнутому стані це економить місце, тоді як розширення розсувного столу можливе зліва та справа без будь-якої металевої частини або додаткових механізмів - від 80 до 150 див. Два розширювані елементи можна повністю вийняти з основної конструкції та переставити, щоб вони незалежно виконували роль універсальних просторових елементів: лавки, додаткового столу, вази / газети або тумбочки.

Назва проекту : Strech.me, Ім'я дизайнерів : Ivana Cvetkovic Lakos, Прізвище клієнта : ICE STUDIO d.o.o..

Strech.me Клубний Стіл

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.