Дизайн журналу
Дизайн журналу
Крісло

Tulpi-seat

Крісло Tulpi-design - це голландська студія дизайну, яка має приємний витончений, оригінальний та грайливий дизайн для приміщень у приміщенні та на відкритому повітрі, з основним акцентом на громадський дизайн. Марко Мандерс досяг свого міжнародного визнання за місцем Тулпі. Привабливе сидіння Tulpi додасть кольору будь-якому оточенню. Це ідеальне поєднання дизайну, ергономічності та стійкості з величезним фактором веселощів! Сидіння Tulpi автоматично складається, коли його пасажир встає, гарантуючи чисте і сухе сидіння для наступного користувача! Завдяки обертанню на 360 градусів сидіння Tulpi дозволяє вам вибрати власний погляд!

Назва проекту : Tulpi-seat, Ім'я дизайнерів : Marco Manders, Прізвище клієнта : Tulpi BV.

Tulpi-seat Крісло

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.