Дизайн журналу
Дизайн журналу
Візуальне Мистецтво

Scarlet Ibis

Візуальне Мистецтво Проект - це послідовність цифрових картин Скарлетного Ібісу та його природного середовища з особливим акцентом на кольорі та їх яскравий відтінок, що посилюється у міру зростання птаха. Робота розвивається серед природного оточення, поєднуючи реальні та уявні елементи, що надають унікальні риси. Червоний ібіс - рідний птах Південної Америки, який живе на узбережжі та болотах північної Венесуели, а яскравий червоний колір є візуальним видовищем для глядача. Цей дизайн має на меті виділити витончений політ червоного ібісу та яскраві кольори тропічної фауни.

Назва проекту : Scarlet Ibis, Ім'я дизайнерів : Gabriela Delgado, Прізвище клієнта : GD Studio C.A.

Scarlet Ibis Візуальне Мистецтво

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.