Дизайн журналу
Дизайн журналу
Класична Стеля Ручної Роботи

Rayon

Класична Стеля Ручної Роботи Rayon - це стеля ручної роботи з масиву дуба в їдальні для приватного клієнта в Єгипті. На розробку та виконання цього французького класу мистецтва в класичному стилі було потрібно майже рік. Єгипетські ремісники ручної роботи - 4,25 м на 6,80 м, усі вкриті мотивами з масиву дуба ручної роботи, в той час як атласний блиск та патина використовувались для створення його старовинного вигляду. Концепція дизайну нагадує сонце з крепускулярними, як промені. Промені були розроблені, щоб випробовувати листя і гілки, які відрізняють полум’яний французький класичний нюх.

Назва проекту : Rayon, Ім'я дизайнерів : Dalia Sadany, Прізвище клієнта : Dezines Dalia Sadany Creations.

Rayon Класична Стеля Ручної Роботи

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайнер дня

Кращі світові дизайнери, художники та архітектори.

Хороший дизайн заслуговує великого визнання. Щодня ми раді представити дивовижних дизайнерів, які створюють оригінальні та інноваційні дизайни, дивовижну архітектуру, стильну моду та креативну графіку. Сьогодні ми представляємо вам одного з найбільших дизайнерів світу. Ознайомтеся з нагородами дизайнерського портфоліо сьогодні та отримайте щоденне натхнення на дизайн.