Дизайн журналу
Дизайн журналу
Пляшка

La Pasion

Пляшка Це ручний предмет, розроблений Артуро Лопесом, одним із членів екіпажу в студії Xaquixe. Ідею пляшки він отримав, побачивши дерево, схоже на пару, що обіймає одне одного, і це змусило його задуматися над тим, як близькі люди стають одним, коли тримають один одного за допомогою "пасиона". Скло, яке використовується для створення шматка, переробляється на 95%, як і все скло, яке використовується в Studio Xaquixe. Печі, які використовуються в студії, виготовлені екіпажем і подаються з органічними відходами, такими як відходи рослинної олії або біомаси, перероблені для отримання метану.

Назва проекту : La Pasion, Ім'я дизайнерів : Studio Xaquixe, Прізвище клієнта : Studio Xaquixe.

La Pasion Пляшка

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.