Дизайн журналу
Дизайн журналу
Автомобільна Система, Що Налаштована Клієнтом,

Supercar System

Автомобільна Система, Що Налаштована Клієнтом, Supercar System - це транспортний засіб для відпочинку, який легко конфігурується клієнтом, щоб задовольнити їх зміни, які стосуються продуктивності, стилю та бюджетних бажань. Клієнти можуть налаштувати та переконфігурувати свій транспортний засіб великими та маленькими способами, не вимагаючи спеціальних інструментів чи навичок. Система Supercar демократизує дизайнерські рішення подалі від виробника та в руки замовника, де вони належать. Поставлення замовника, відповідального за дизайн та технічні характеристики, створює стійкий продукт, який пом'якшує заплановану застарілість O.EM. виробники.

Назва проекту : Supercar System, Ім'я дизайнерів : Paolo Tiramani, Прізвище клієнта : Supercar System.

Supercar System Автомобільна Система, Що Налаштована Клієнтом,

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.