Дизайн журналу
Дизайн журналу
Автомобільна Система, Що Налаштована Клієнтом,

Supercar System

Автомобільна Система, Що Налаштована Клієнтом, Supercar System - це транспортний засіб для відпочинку, який легко конфігурується клієнтом, щоб задовольнити їх зміни, які стосуються продуктивності, стилю та бюджетних бажань. Клієнти можуть налаштувати та переконфігурувати свій транспортний засіб великими та маленькими способами, не вимагаючи спеціальних інструментів чи навичок. Система Supercar демократизує дизайнерські рішення подалі від виробника та в руки замовника, де вони належать. Поставлення замовника, відповідального за дизайн та технічні характеристики, створює стійкий продукт, який пом'якшує заплановану застарілість O.EM. виробники.

Назва проекту : Supercar System, Ім'я дизайнерів : Paolo Tiramani, Прізвище клієнта : Supercar System.

Supercar System Автомобільна Система, Що Налаштована Клієнтом,

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.