Дизайн журналу
Дизайн журналу
Меблі Для Ванної

Valente

Меблі Для Ванної Колекція ванних кімнат Валенте, натхненна дорогоцінними каменями природи, пропонує розкіш дизайну вашої ванної кімнати та налаштування простору за допомогою різноманітних цілей використання. Оскільки кожен дорогоцінний камінь на природі унікальний, всі елементи меблів колекції Valente мають різні розміри та кольори. Мета цих елементів, розроблених в різних розмірах і кольорах, - привнести небесну красу природи у наші ванні кімнати і внести ритм, динамізм у ванні кімнати.

Назва проекту : Valente, Ім'я дизайнерів : Isvea Eurasia, Прізвище клієнта : ISVEA.

 Valente Меблі Для Ванної

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.