Дизайн журналу
Дизайн журналу
Журнальний Столик

Prism

Журнальний Столик Призма - це таблиця, яка розповідає історію. Незалежно від того, під яким кутом ви дивитесь на цю таблицю з неї, ви покажете щось нове. Наче світловідбиваюче світло призми - ця таблиця приймає кольорові лінії, що виходять з єдиного бруска і перетворює їх через свій кадр. Плетіння та скручування лінійної геометрії ця таблиця перетворюється з точки на точку. Лабіринт змішування кольорів створює поверхні, які з'єднуються разом, утворюючи ціле. Призма має мінімалізм у своїй формі та функції, однак у поєднанні зі складною геометрією всередині неї виявляє щось несподіване та, сподіваємось, дещо незрозуміле.

Назва проекту : Prism, Ім'я дизайнерів : Maurie Novak, Прізвище клієнта : MN Design.

Prism Журнальний Столик

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.