Дизайн журналу
Дизайн журналу
Журнальний Столик

Fallen Bird

Журнальний Столик Так само, як Іммануель Кант, я починаю з естетичної ідеї, яка надає моїй роботі душу. Я дотримуюсь свого власного шляху: інтуїтивно, емоційно та свідомо бере участь у певній темі. Трикутники в (E) русі - це історія, яка починається із суцільної геометричної форми, рівностороннього трикутника, першого, якого не підтримують точки підтримки бути вирізаним. Він переганяє різні форми, які можуть слугувати і конструкціями для табуретів, столів тощо, але також переробляються на абстрактні геометричні сутності, які функціонують як візуальне мистецтво

Назва проекту : Fallen Bird, Ім'я дизайнерів : André Verroken, Прізвище клієнта : Studio Verroken for GESQUIERE & VERROKEN bvba.

Fallen Bird Журнальний Столик

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.