Дизайн журналу
Дизайн журналу
Упаковка Для Компостування

cellulose net tube

Упаковка Для Компостування У Тихому океані пливе сміття, розміром з Німеччина. Використання біологічно розкладаються упаковки не тільки обмежує витрату викопних ресурсів, але й дозволяє біорозкладаним речовинам потрапляти в ланцюг поставок. Verpackungszentrum Graz успішно зробив крок у цьому напрямку, розвиваючи трубчасті сітки з використанням компостуючих волокон модульної целюлози для проріджування домашніх лісів. Сітки вперше з'явилися на полицях супермаркетів у Rewe Austria у грудні 2012 року. 10 тонн пластику можна врятувати лише Rewe, просто змінивши упаковку на органічну картоплю, цибулю та цитрусові.

Назва проекту : cellulose net tube , Ім'я дизайнерів : Verpackungszentrum Graz, Прізвище клієнта : Verpackungszentrum Graz, Susanne Meininger e.U..

cellulose net tube  Упаковка Для Компостування

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.