Дизайн журналу
Дизайн журналу
Електричний Велосипед

Silence

Електричний Велосипед Silence - це абсолютно новий концептуальний велосипед управління. Він був розроблений таким чином, щоб мати власний орган чуття, де Karl H Studio використовував 4 технології, радіолокаційний, світлодіодний, детектори та комп’ютер. Мовчання може повідомити поточний стан будь-якому гонщику на основі власних умов їзди. З повагою, Карл Хуанг задумав Silence - зробити велосипед для посвяти друзям з вадами слуху, щоб допомогти їм утриматися від небезпеки. Навіть вони перебувають у мирному світі без жодних звуків, вони все ще мають право насолоджуватися безперешкодною безпекою їзди.

Назва проекту : Silence, Ім'я дизайнерів : Yi-Sin Huang, Прізвище клієнта : Karl H Studio .

Silence Електричний Велосипед

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.