Дизайн журналу
Дизайн журналу
Комерційна Зона Та Зал Vip

Commercial Area, SJD Airport

Комерційна Зона Та Зал Vip Цей проект приєднається до нової тенденції зеленого дизайну Аеропорти у світі, він включає магазини та послуги в терміналі і змушує пасажира переживати досвід під час його інстанції. ЗЕЛЕНИЙ Тенденція дизайну аеропортів включає в себе простори більш зеленої та стійкої вартості аероспортивного дизайну, сукупність комерційної площі освітлюється природним сонячним світлом завдяки монументальному скляному фасаду, що виходить на злітно-посадкову смугу. VIP Lounge був розроблений з урахуванням органічної та авангардистської концепції дизайну осередків. Фасад дозволяє забезпечити конфіденційність у приміщенні, не перекриваючи вигляд на зовнішній вигляд.

Назва проекту : Commercial Area, SJD Airport, Ім'я дизайнерів : sanzpont [arquitectura], Прізвище клієнта : sanzpont [arquitectura].

Commercial Area, SJD Airport Комерційна Зона Та Зал Vip

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.