Дизайн журналу
Дизайн журналу
Виставковий Простір

IDEA DOOR

Виставковий Простір Павільйон C&C Гуанчжоу на тижні дизайну 2012 року - це багатовимірний та синхронний космічний пристрій. Вікна та двері, розширені на чотири напрямки, реалізують інтелектуальну конверсію та взаємодію всередині та поза зовнішнім простором, що представляє корпоративну концепцію толерантності, відкритості та багатостороннього розвитку. Застосовуючи технологію інтерактивного відображення доповненої реальності та суперпозицію реального середовища та віртуального середовища, корпус дизайну підприємства всередині пристрою досягає перетворення форми відображення з двовимірної в багатовимірну.

Назва проекту : IDEA DOOR, Ім'я дизайнерів : Zheng Peng, Прізвище клієнта : C&C Design Co.,Ltd..

IDEA DOOR Виставковий Простір

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.