Дизайн журналу
Дизайн журналу
Брошка

Nautilus Carboniferous

Брошка Брошка "Nautilus Carboniferous" досліджує сакральні геометрії природи, що відносяться до золотого відношення. Використовуючи високотехнологічні матеріали, брошка виготовлялася із застосуванням композитних листів із вуглецевого волокна / кевлара 0,40 мм та ретельно виготовлених компонентів із золота, паладію та перли Таїтія. Брошка, повністю виконана вручну з максимальною увагою до деталей, представляє красу природи, математику та стосунки між ними.

Назва проекту : Nautilus Carboniferous, Ім'я дизайнерів : Ezra Satok-Wolman, Прізвище клієнта : Atelier Hg & Company Inc..

Nautilus Carboniferous Брошка

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.