Дизайн журналу
Дизайн журналу
Брошка

Nautilus Carboniferous

Брошка Брошка "Nautilus Carboniferous" досліджує сакральні геометрії природи, що відносяться до золотого відношення. Використовуючи високотехнологічні матеріали, брошка виготовлялася із застосуванням композитних листів із вуглецевого волокна / кевлара 0,40 мм та ретельно виготовлених компонентів із золота, паладію та перли Таїтія. Брошка, повністю виконана вручну з максимальною увагою до деталей, представляє красу природи, математику та стосунки між ними.

Назва проекту : Nautilus Carboniferous, Ім'я дизайнерів : Ezra Satok-Wolman, Прізвище клієнта : Atelier Hg & Company Inc..

Nautilus Carboniferous Брошка

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.