Дизайн журналу
Дизайн журналу
Крісло

Baralho

Крісло Крісло Baralho має яскравий сучасний дизайн, складений чистими формами та прямими лініями. Це крісло, виготовлене з складок і зварних швів на пластині з матового алюмінію, виділяється своїм сміливим приляганням, яке кидає виклик міцності матеріалу. Він здатний об'єднати в одному елементі красу, легкість і точність ліній і кутів.

Назва проекту : Baralho, Ім'я дизайнерів : FLÁVIO MELO FRANCO, Прізвище клієнта : FLAVIO FRANCO STUDIO.

Baralho Крісло

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.