Дизайн журналу
Дизайн журналу
Крісло

Baralho

Крісло Крісло Baralho має яскравий сучасний дизайн, складений чистими формами та прямими лініями. Це крісло, виготовлене з складок і зварних швів на пластині з матового алюмінію, виділяється своїм сміливим приляганням, яке кидає виклик міцності матеріалу. Він здатний об'єднати в одному елементі красу, легкість і точність ліній і кутів.

Назва проекту : Baralho, Ім'я дизайнерів : FLÁVIO MELO FRANCO, Прізвище клієнта : FLAVIO FRANCO STUDIO.

Baralho Крісло

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.