Дизайн журналу
Дизайн журналу
Органічні Меблі Та Скульптура

pattern of tree

Органічні Меблі Та Скульптура Пропозиція перегородки, яка неефективно використовує хвойні частини; тобто струнка частина верхньої половини стовбура та частина коренів неправильної форми. Я звернув увагу на органічні річні кільця. Перекриваються органічні візерунки перегородки створювали комфортний ритм в неорганічному просторі. З продуктами, народженими з цього циклу матеріалів, органічне просторове спрямування стає можливістю для споживача. Крім того, унікальність кожного продукту надає їм набагато більшу цінність.

Назва проекту : pattern of tree, Ім'я дизайнерів : Hiroyuki Morita, Прізвище клієнта : studio Rope.

pattern of tree Органічні Меблі Та Скульптура

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Легенда дизайну дня

Легендарні дизайнери та їхні нагороди.

Легенди дизайну - надзвичайно відомі дизайнери, які роблять наш Світ кращим місцем завдяки своїм хорошим дизайнам. Відкрийте для себе легендарних дизайнерів та їх інноваційні дизайни виробів, оригінальні твори мистецтва, креативну архітектуру, видатні моделі дизайну та стратегії дизайну. Насолоджуйтесь та досліджуйте оригінальні дизайнерські роботи від нагороджених дизайнерів, художників, архітекторів, інноваторів та брендів у всьому світі. Надихайтесь креативними конструкціями.