Дизайн журналу
Дизайн журналу
Органічні Меблі Та Скульптура

pattern of tree

Органічні Меблі Та Скульптура Пропозиція перегородки, яка неефективно використовує хвойні частини; тобто струнка частина верхньої половини стовбура та частина коренів неправильної форми. Я звернув увагу на органічні річні кільця. Перекриваються органічні візерунки перегородки створювали комфортний ритм в неорганічному просторі. З продуктами, народженими з цього циклу матеріалів, органічне просторове спрямування стає можливістю для споживача. Крім того, унікальність кожного продукту надає їм набагато більшу цінність.

Назва проекту : pattern of tree, Ім'я дизайнерів : Hiroyuki Morita, Прізвище клієнта : studio Rope.

pattern of tree Органічні Меблі Та Скульптура

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.