Дизайн журналу
Дизайн журналу
Шезлонги

Bessa

Шезлонги Призначений для лаунж-готелів, курортів та приватних резиденцій, вітальня Bessa гармонує з сучасними проектами дизайну інтер'єру. Його дизайн передає спокій, який запрошує на запам'ятовується враження. Вирішивши цілком стійке виробництво, ми можемо насолоджуватися його балансом між формою, сучасним дизайном, функцією та його органічними цінностями.

Назва проекту : Bessa, Ім'я дизайнерів : Simon Reynaud, Прізвище клієнта : Thelos.

Bessa Шезлонги

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.