Дизайн журналу
Дизайн журналу
Пристрій Біометричного Доступу Для Розблокування Дверей

Biometric Facilities Access Camera

Пристрій Біометричного Доступу Для Розблокування Дверей Біометричний пристрій, вбудований в стіни або кіоски, який фіксує райдужку і все обличчя, а потім посилається на базу даних для визначення привілеїв користувача. Він надає доступ шляхом розблокування дверей або входу користувачів. Вбудовані функції відгуку користувачів для легкого самовирівнювання. Світлодіоди невидимо освітлюють око, і з’являється спалах при слабкому освітленні. Спереду є 2 пластикових деталі, що дозволяють дуетові кольори. Менша частина малює око дрібними деталями. Форма спрощує 13 деталей, що виходять спереду, в більш естетичний продукт. Це для корпоративного, промислового та внутрішнього ринків.

Назва проекту : Biometric Facilities Access Camera, Ім'я дизайнерів : Travis Baldwin, Прізвище клієнта : Crea Inc Design LTD.

Biometric Facilities Access Camera Пристрій Біометричного Доступу Для Розблокування Дверей

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.