Дизайн журналу
Дизайн журналу
Житловий Будинок

Trish House Yalding

Житловий Будинок Дизайн будинку розроблявся в безпосередній відповіді на ділянку та його розташування. Структура будівлі складається так, щоб відображати навколишній ліс з граблями колон, що представляють неправильні кути стовбурів та гілок дерев. Великі скляні простори заповнюють прогалини між спорудою і дозволяють оцінити краєвид та обстановку так, ніби ви визираєте між стовбурами та гілками дерев. Традиційний Кентішський чорно-білий альтанку представляє листя, що обертає будівлю та огороджує простори всередині.

Назва проекту : Trish House Yalding, Ім'я дизайнерів : Matthew Heywood, Прізвище клієнта : Matthew Heywood Limited.

Trish House Yalding Житловий Будинок

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайнерська команда дня

Найбільші світові дизайнерські команди.

Іноді вам потрібна дуже велика команда талановитих дизайнерів, щоб придумати справді чудові дизайни. Щодня ми представляємо відмінну нагороду інноваційного та креативного дизайнерського колективу. Досліджуйте та відкривайте для себе дизайнерські команди по всьому світу оригінальну та креативну архітектуру, гарний дизайн, моду, графічний дизайн та стратегічні проекти. Надихайтесь оригінальними роботами великих майстрів-дизайнерів.