Дизайн журналу
Дизайн журналу
Житловий Будинок

Trish House Yalding

Житловий Будинок Дизайн будинку розроблявся в безпосередній відповіді на ділянку та його розташування. Структура будівлі складається так, щоб відображати навколишній ліс з граблями колон, що представляють неправильні кути стовбурів та гілок дерев. Великі скляні простори заповнюють прогалини між спорудою і дозволяють оцінити краєвид та обстановку так, ніби ви визираєте між стовбурами та гілками дерев. Традиційний Кентішський чорно-білий альтанку представляє листя, що обертає будівлю та огороджує простори всередині.

Назва проекту : Trish House Yalding, Ім'я дизайнерів : Matthew Heywood, Прізвище клієнта : Matthew Heywood Limited.

Trish House Yalding Житловий Будинок

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.