Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Та Концепція Зачіски

Hairchitecture

Дизайн Та Концепція Зачіски ВАЛЮШИТЕКТУРА є результатом асоціації між перукарем - Gijo та групою архітекторів - FAHR 021.3. Мотивовані Європейською столицею культури в Гімараесі 2012 року, вони пропонують ідею об'єднати дві творчі методології, "Архітектура та зачіска". В результаті бруталістичної архітектурної теми результат - це дивовижна нова зачіска, що позначає переображення волосся в абсолютному спілкуванні з архітектурними структурами. Представлені результати мають сміливий та експериментальний характер із сильною сучасною інтерпретацією. Робота в команді та майстерність були вирішальними для того, щоб зробити волосся, здавалося б, звичайним волоссям.

Назва проекту : Hairchitecture, Ім'я дизайнерів : FAHR 021.3, Прізвище клієнта : Redken Portugal.

Hairchitecture Дизайн Та Концепція Зачіски

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.