Дизайн журналу
Дизайн журналу
Крісло-Гойдалка

xifix2base rocking-chair-one

Крісло-Гойдалка Конструкція крісла-гойдалки заснована на необхідному мінімумі фізики та матеріалу - реалізованих однією нескінченною трубою. Стійкість досягається формою петлі. Подальші спорудження та з'єднання не потрібні. У крісла немає жодних кутів, тільки криві - гармонійні криві. Це тонкий і затишний крісло-гойдалка - без орнаментів і додаткових конструкцій. Він призначений для відпочинку в таких місцях, як вітальні. Одразу видно мінімізовану конструкцію однієї труби.

Назва проекту : xifix2base rocking-chair-one, Ім'я дизайнерів : Juergen Josef Goetzmann, Прізвище клієнта : Creativbuero.

xifix2base rocking-chair-one Крісло-Гойдалка

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.