Дизайн журналу
Дизайн журналу
Крісло-Гойдалка

xifix2base rocking-chair-one

Крісло-Гойдалка Конструкція крісла-гойдалки заснована на необхідному мінімумі фізики та матеріалу - реалізованих однією нескінченною трубою. Стійкість досягається формою петлі. Подальші спорудження та з'єднання не потрібні. У крісла немає жодних кутів, тільки криві - гармонійні криві. Це тонкий і затишний крісло-гойдалка - без орнаментів і додаткових конструкцій. Він призначений для відпочинку в таких місцях, як вітальні. Одразу видно мінімізовану конструкцію однієї труби.

Назва проекту : xifix2base rocking-chair-one, Ім'я дизайнерів : Juergen Josef Goetzmann, Прізвище клієнта : Creativbuero.

xifix2base rocking-chair-one Крісло-Гойдалка

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайнер дня

Кращі світові дизайнери, художники та архітектори.

Хороший дизайн заслуговує великого визнання. Щодня ми раді представити дивовижних дизайнерів, які створюють оригінальні та інноваційні дизайни, дивовижну архітектуру, стильну моду та креативну графіку. Сьогодні ми представляємо вам одного з найбільших дизайнерів світу. Ознайомтеся з нагородами дизайнерського портфоліо сьогодні та отримайте щоденне натхнення на дизайн.