Дизайн журналу
Дизайн журналу
Зал Для Гольф-Клубів

Birdie's Lounge

Зал Для Гольф-Клубів Зал для гольф-клубу був розроблений і побудований за 6 тижнів, вчасно до дня відкриття. Він також повинен бути красивим, функціональним для відпочинку та відповідним для проведення випадкових церемоній нагород змагань з гольфу та інших більш дрібних подій. Для 3-гранного скляного ящика посеред поля для гольфу такий підхід приносить зелень, небо та певне поняття про гольф у бар, кольори меблів та відображення ходу в задній панелі мозаїчного дзеркала. Зовнішні погляди є значною частиною дизайну та досвіду інтер’єру.

Назва проекту : Birdie's Lounge, Ім'я дизайнерів : Mario J Lotti, Прізвище клієнта : Montgomerie Links Golf Club.

Birdie's Lounge Зал Для Гольф-Клубів

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.