Дизайн журналу
Дизайн журналу
Плакат

50s news-gift paper

Плакат Повертаючись до тих часів, коли роздрібні торговці в Сінгапурі використовували газету для обгортання товарів, цей подарований 1950-х подарунковий папір викликає ностальгічні спогади про ті дні. Ці заголовки та найпопулярніші історії 1950-х років також утворюють цікаве джерело ідентичності, допомагаючи молодому поколінню пов’язати теперішнє з минулим. Жива китайська типографія, застосована поверх старовинної газети, створює поєднання традиційного та сучасного, створюючи при цьому абсолютно свіжу привабливість та подарункову упаковку, підходящу для будь-якого випадку. Вони також можуть бути відображені у вигляді плакатів.

Назва проекту : 50s news-gift paper, Ім'я дизайнерів : Jesvin Yeo, Прізвище клієнта : Chinatown Business Association.

50s news-gift paper Плакат

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.