Дизайн журналу
Дизайн журналу
Багатофункціональний Стілець

charchoob

Багатофункціональний Стілець Кубічна форма продукту підтримує його стабільним і збалансованим у всіх напрямках. Більше того, використання продукту в формальному, неформальному та доброзичливому етикеті можливе лише за 90 градусних поворотів стільців. Цей продукт був розроблений таким чином, щоб він був максимально легким (4 кг), враховуючи всі аспекти його функціональності. Цієї мети було досягнуто шляхом вибору легких матеріалів та шатрових рамок, щоб максимально знизити вагу виробу.

Назва проекту : charchoob, Ім'я дизайнерів : Arash Shojaei, Прізвище клієнта : Arshida.

charchoob Багатофункціональний Стілець

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.