Дизайн журналу
Дизайн журналу
Багатофункціональний Стілець

charchoob

Багатофункціональний Стілець Кубічна форма продукту підтримує його стабільним і збалансованим у всіх напрямках. Більше того, використання продукту в формальному, неформальному та доброзичливому етикеті можливе лише за 90 градусних поворотів стільців. Цей продукт був розроблений таким чином, щоб він був максимально легким (4 кг), враховуючи всі аспекти його функціональності. Цієї мети було досягнуто шляхом вибору легких матеріалів та шатрових рамок, щоб максимально знизити вагу виробу.

Назва проекту : charchoob, Ім'я дизайнерів : Arash Shojaei, Прізвище клієнта : Arshida.

charchoob Багатофункціональний Стілець

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайнерське інтерв'ю дня

Інтерв'ю з всесвітньо відомими дизайнерами.

Читайте останні інтерв'ю та розмови про дизайн, творчість та інновації між дизайнерським журналістом та всесвітньо відомими дизайнерами, художниками та архітекторами. Дивіться останні дизайнерські проекти та нагородні дизайни відомих дизайнерів, художників, архітекторів та інноваторів. Відкрийте для себе нові уявлення про творчість, інновації, мистецтво, дизайн та архітектуру. Дізнайтеся про процеси дизайну великих дизайнерів.