Дизайн журналу
Дизайн журналу
Телеприймач

NOSE Set Top Box

Телеприймач NOSE - це одна з найновіших Smart Set Top Box компанії, що забезпечує технологію цифрового мовлення для користувачів телебачення. Найважливіший персонаж NOSE - це «прихована вентиляція». Прихована вентиляція дозволяє створити унікальні та прості конструкції. Всередині пластикової кришки є металевий корпус, який використовується для запобігання перегріву виробу.

Назва проекту : NOSE Set Top Box, Ім'я дизайнерів : Vestel ID Team, Прізвище клієнта : Vestel Electronics Co..

NOSE Set Top Box Телеприймач

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.